כללי

כך תתמודדו עם בעיות חניכיים בזריזות

כך תתמודדו עם בעיות חניכיים בזריזות

בעיות חניכיים יכולות לנבוע מסיבות שונות כשלעיתים מדובר בהתעלמות מהן והיגיינה לקויה. הבעיה משפיעה על אנשים רבים מדי והיא יכולה להוביל לבעיות שיניים חמורות, כאבים, מחלות חניכיים שמשפיעות בסופו של דבר גם על הבריאות הכללית.

קרא עוד »
ההבדלים בין דיקור סיני לדיקור יפני

מה ההבדל בין דיקור סיני לדיקור יפני?

בעוד ששורשיו של הדיקור סיני בסין, הוא התפשט לאזורים אחרים באסיה, כולל יפן. לדיקור היפני יש סגנון מובהק משלו השונה מהדיקור הסיני המסורתי בכמה אופנים. אז מה הם ההבדלים הבסיסיים בין דיקור סיני לדיקור יפני? בואו נתחיל בהתחלה

קרא עוד »
מוקסה - שיטת טיפול חמה ויעילה

מוקסה – שיטת טיפול חמה ויעילה

מוקסה הינה מונח יפני שמשמעותו צמח בוער ומתייחסת לענף עתיק יומין ברפואה הסינית בו נעזרים בצמחי מרפא בוערים לצורך ריפוי מחלות. הצמח העיקרי המשמש לטיפול הינו הלענה, צמח הנחשב לבעל סגולות מרפא אך טעמו מר מכדי לצרוך אותו בבליעה או באכילה. הלענה מוזכרת גם בתנ"ך והיתה ידועה בכל רחבי העולם העתיק ממזרח ועד מערב, וגם כיום ניתן להעזר בטיפולי המוקסה ההולכת וצוברת תאוצה בארץ כאמצעי לטיפול בכאבים ומיחושים ומניעת מחלות.

קרא עוד »
טיפול אלטרנטיבי בחרדות

טיפול אלטרנטיבי בחרדות: זה מה שחשוב לדעת

כל אדם סובל מחרדות מפעם לפעם, כאשר יש אנשים אצלם הבעיה חמורה או אפילו כרונית. יש כיום מגוון רחב של דרכים שעשויות להקל על החרדה, לרבות תרופות או טיפולים פסיכולוגיים ארוכי טווח. בשנים האחרונות, חלה עלייה משמעותית בביקוש לפתרונות אלטרנטיביים יותר לחרדות, שעשויים להיות יעילים מצד אחד ונטולי סיכונים מהעבר השני (חשבו על תופעות הלוואי של התרופות מנגד). אז מהן הדרכים האלטרנטיביות המומלצות לטיפול בחרדה? ואיך יודעים לבנות תוכנית טיפולים מותאמת אישית?

קרא עוד »
רפלקסולוגיה כף הרגל

רפלקסולוגיה – לטפל בגוף ובנפש דרך כפות הרגליים

רפלקסולוגיה היא שיטת אבחון וטיפול והיא חלק אינטגרלי מטיפולי הרפואה האלטרנטיבית. לפי שיטה זו, לכל איברי הגוף ולכל המערכות של הגוף יש נקודות בכף הרגל שלנו, ובכך, בעזרת בחינה של כף הרגל ומגע בה, ניתן לאבחן מחלות שונות ואף לסייע להן. רפלקסולוגיה היא שיטה מעניינת מאוד ללמידה ולחוויה ומחקרים אף מצאו שהיא יכולה לסייע עם מתח וחרדה שמלווים לסרטן השד. רוצים ללמוד עוד על מה שרפלקסולוגיה יכולה ללמד אתכם על הגוף שלכם? המשיכו לקרוא וגלו עוד.

קרא עוד »
עיסוי שוודי

עיסוי שוודי – כשמזרח ומערב נפגשים משהו נפלא קורה

עיסויים מזוהים אצל האדם הממוצע כטיפול מפנק מאוד עבור הגוף והנפש גם יחד. חשוב לזכור, עם זאת, שמדובר בעולם ומלואו. יש סוגים מגוונים של עיסויים, עם שלל טכניקות מסורתיות או חדשניות יותר. מקום של כבוד חייב לקבל העיסוי השוודי, שהוא אחד הקלאסיים והנפוצים במחוזותינו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן