רפואה סינית בהתאם למגדר וגיל

טיפול בדלקת בדרכי השתן

טיפול בדלקת בדרכי השתן

דלקת בדרכי השתן (UTI) היא דלקת שכיחה הנגרמת על ידי חיידקים בדרכי השתן. הסימפטומים כוללים כאבים בפעולת השתן, תכיפות שתן גבוהה ותחושת צריבה. אם הדלקת חוזרת שוב ושוב זה יכול להעיד על בעיה בריאותית כרונית. רפואה סינית מציעה גישות טיפוליות טבעיות ובטוחות להקלה על הסימפטומים, מניעת דלקות חוזרות ושיפור בריאות דרכי השתן לטווח ארוך.

קרא עוד »

כאבי מחזור בלי מחזור

כאבי מחזור ללא מחזור הם מצב בו אישה חווה התכווצויות בטן, כאבי גב תחתון ותסמינים נוספים הקשורים למחזור, אך ללא כל דימום. מצב זה יכול להיגרם ממגוון מצבים רפואיים וניתן לטפל בו באמצעות שינויים באורח החיים וטיפולים רפואיים. פוסט זה ידון בגורמים, בסימפטומים ובטיפולים של כאבי מחזור ללא מחזור.

קרא עוד »
דלקת ריאות אצל ילדים : ילד חולה

האם דלקת ריאות אצל ילדים מדבקת?

דלקת ריאות היא מחלה נפוצה וקשה בילדים, והשאלה האם היא מדבקת היא חשש מוצדק. פוסט זה חוקר את הסיבה לדלקת ריאות בילדים ואת התשובה לשאלה 'האם דלקת ריאות בילדים מדבקת?'. הוא בוחן את הסוגים השונים של דלקת ריאות, הסימפטומים, הגורמים והטיפול בהם. הוא גם בוחן את הדרכים השונות שבהן ניתן להפיץ דלקת ריאות והאם ילדים יכולים להפיץ את המחלה לאחרים. לבסוף, הוא מספק עצות מעשיות כיצד להגן על ילדים מלהידבק במחלה ומה לעשות אם כן.

קרא עוד »
כאבי גרון לילד

כאבי גרון: טיפולי הרפואה הסינית ישימו סוף לכאבי הגרון של הילדים ויעניקו טיפול מונע

ילדים רגישים למחלות ולבעיות בריאותיות מגוונות, ביניהן כאבי גרון תופסים מקום של כבוד מפוקפק. כאבים מהסוג הזה עלולים להיגרם מסיבות שונות ולהקשות על הילדים (והוריהם), במיוחד כאשר נלווים אליהם תסמינים דוגמת חום או כאבי ראש.

קרא עוד »
אימפוטנציה

אימפוטנציה זו לא גזירה, יש מה לעשות

גברים רבים סובלים מאין אונות, או בשמה הלועזי: "אימפוטנציה". מונח זה מתייחס לבעיות בתפקוד המיני, ובעיקר חוסר היכולת של הגבר להגיע לזקפה או לשמור עליה לאורך זמן – ובכך ליהנות מיחסי מין תקינים. אימפוטנציה פוגעת משמעותית ביכולת הרבייה של הגבר ולעתים אף מבטלת אותה לחלוטין. בנוסף לכך היא עלולה להשפיע לרעה על מצבו הנפשי של הגבר, שמרגיש שאחד מ"סימני הגבריות" המובהקים אינו קיים אצלו. פגיעה אפשרית אחרת היא שמהגבר נמנעת ההנאה הכרוכה בקיום יחסי מין.

קרא עוד »
דילוג לתוכן